Kontakta oss

Vi jobbar på Järnbruksklubben IF Metall Oxelösund

Ordförande

Mikael Henriksson

Vice ordförande
0155 -25 58 31
mikael.henriksson@ssab.com

Nina Wikström Tiala

Gruppordförande P/L
0155 -25 50 46
nina.wikstrom-tiala@ssab.com

Jens Karlsson

HSOP/L
0155-25 50 94
jens.karlsson2@ssab.com

Peter Holmer

Gruppordförande Underhåll & Anläggningsutveckling
0155- 25 46 63
peter.holmer@ssab.com

Susanne Carlsson

Gruppordförande Metallurgin
0155-45 68 78
susanna.carlsson@ssab.com

Micael Åberg

HSO Metallurgin
0155-254511
micael.aberg@ssab.com

Micaela Hedenström

HSO Stålverket
0155-25 47 94
micaela.hedenstrom@ssab.com

Pasi Hinkkanen

HSO Underhåll & Anläggningsutveckling
0155 -25 44 48
pasi.hinkkanen@ssab.com

Victoria Kinnander

Studieorganisatör & administratör
0155- 25 50 03
victoria.kinnander@ssab.com

Louise Gryme

Försäkringshandläggare
0155-25 41 53
louise.gryme@ssab.com

Emil Carlsson

Gruppordförande/HSO PV
0155-25 43 56
emil.carlsson@ssab.com

Styrelsen Järnbruksklubben

Ordförande

Mikael Henriksson

Ledamot & 1:e Vice ordförande

Nina Wikström Tiala

Ledamot & 2:e Vice ordförande

Susanne Carlsson

Ledamot

Jens Karlsson

Ledamot

Victoria Kinnander

Ledamot & Sekreterare

Sebastian Avander

Suppleant

Micaela Hedenström

Ledamot

Andreas Lindholm

Styrelseelev

Conny Göransson

Kassör/Fritidsansvarig

Vakant

Suppleant

Louise Gryme

Adjungerad Försäkringar

Vakant

Suppleant

Med oss står du aldrig ensam

Idén med vår förening är att vi ska förbättra våra villkor på arbetsplatsen och i samhället.
Välkommen till Järnbruksklubben

Det händer på Järnbruksklubben