Kontakta oss

Vi jobbar på Järnbruksklubben IF Metall Oxelösund

Mikael Henriksson

Ordförande
0155- 25 58 31
mikael.henriksson@ssab.com

Nina Wikström Tiala

Gruppordförande P/L
0155 -25 50 46
nina.wikstrom-tiala@ssab.com

Jens Karlsson

HSO P/L
0155-25 50 94
jens.karlsson2@ssab.com

Stefan Lindahl

HSO Underhåll & Anläggningsutveckling
0155-25 55 02
stefan.lindahl@ssab.com

Peter Holmer

Gruppordförande Underhåll & Anläggningsutveckling
0155- 25 46 63
peter.holmer@ssab.com

Susanne Carlsson

Gruppordförande Metallurgin
0155-45 68 78
susanna.carlsson@ssab.com

Conny Lindgren

HSO Metallurgin
0155-25 50 32
Conny.lindgren@ssab.com

Micaela Hedenström

HSO Stålverket
0155-25 55 35
micaela.hedenstrom@ssab.com
(Ersätter Linda Bogne)

Fredrik Seilborn

Gruppordförande/HSO PV
0155 -25 43 56
fredrik.seilborn@ssab.com

Victoria Boström

Studieorganisatör
0155- 25 50 03
victoria.bostrom@ssab.com

Louise Gryme

Försäkringshandläggare
0155-25 41 53
louise.gryme@ssab.com

Styrelsen Järnbruksklubben

Mikael Henriksson

Ordförande

Nina Wikström Tiala

Ledamot & 1:e Vice ordförande

Fredrik Seilborn

Ledamot & 2:e Vice ordförande

Susanne Carlsson

Ledamot

Conny Lindgren

Ledamot

Stefan Lindahl

Ledamot

Linda Bogne

Suppleant

Markus Karman

Suppleant

Peter Holmer

Suppleant

Victoria Boström

Suppleant/Sekreterare

Sebastian Avander

Suppleant

Conny Göransson

Kassör/Fritidsansvarig

Louise Gryme

Adjungerad Försäkringar

Merja Mac Kenzie

Styrelseelev

Med oss står du aldrig ensam

Idén med vår förening är att vi ska förbättra våra villkor på arbetsplatsen och i samhället.
Välkommen till Järnbruksklubben

Det händer på Järnbruksklubben