skip to Main Content

Kontakta oss

Vi jobbar på Järnbruksklubben IF Metall Oxelösund

NLLD9189
Mikael Henriksson
Ordförande
0155- 25 58 31
mikael.henriksson@ssab.com
TYKX4190
Nina Wikström-Tiala
Gruppordförande P/L
0155 -25 50 46
nina.wikstrom-tiala@ssab.com
QGHA8679
Jens Karlsson
HSO P/L
0155-25 50 94
jens.karlsson2@ssab.com
FGSP6340
Stefan Lindahl
HSO Underhåll & Anläggningsutveckling
0155-25 55 02
stefan.lindahl@ssab.com
KBBA8119
Peter Holmer
Gruppordförande Underhåll & Anläggningsutveckling
0155- 25 46 63
peter.holmer@ssab.com
TBBJ8474
Susanne Carlsson
Gruppordförande Metallurgin
0155-45 68 78
susanna.carlsson@ssab.com
LVVN6384
Conny Lindgren
HSO Metallurgin
0155-25 50 32
Conny.lindgren@ssab.com
Huvudskyddsombud
Linda Bogne
HSO Stålverket
0155-25 56 33
Linda.Bogne@ssab.com
TRZK5888
José Merino
Gruppordförande/HSO PV
0155 -25 43 56
jose.merino@ssab.com
KTOQ6310
Fredrik Seilborn
Studieorganisatör
0155- 25 50 03
fredrik.seilborn@ssab.com
RIQH9186
Louise Gryme
Försäkringshandläggare
0155-25 41 53
louise.gryme@ssab.com
personal-silhouette-1

Styrelsen Järnbruksklubben

NLLD9189
Mikael Henriksson
Ordförande
TYKX4190
Nina Wikström-Tiala
Ledamot & 1:e Vice ordförande
FGSP6340
Stefan Lindahl
Ledamot & 2:e Vice ordförande
TBBJ8474
Susanne Carlsson
Ledamot
LVVN6384
Conny Lindgren
Ledamot
KTOQ6310
Fredrik Seilborn
Ledamot
QGHA8679
Jens Karlsson
Suppleant
TRZK5888
José Merino
Suppleant
GSCW1609
Sebastian Avander
Suppleant
Victoria-9482
Victoria Boström
Suppleant
KBBA8119
Peter Holmér
Suppleant
Conny-9488
Conny Göransson
Kassör/Fritidsansvarig
RIQH9186
Louise Gryme
Adjungerad Försäkringar
personal-silhouette-1
Rickard Hedström
Styrelseelev

Med oss står du aldrig ensam.

 Idén med vår förening är att vi ska förbättra våra villkor på arbetsplatsen och i samhället.

Vi finns i Cypressen på Föreningsgatan i Oxelösund

Back To Top